Scientia potentia est!
A mi jövőnk


Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Csütörtök, 2024-04-25, 7:32:07 AM
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: SoulSeer, Jövőért  
Fórum » Te mit adsz a közösségbe? » Közösségtudat » Egyéniség-, Közösség-, Illeszkedés-, Szükség? (Én-tudat és/vagy Mi-tudat? Oszd meg meglátásod...)
Egyéniség-, Közösség-, Illeszkedés-, Szükség?
SoulSeerDátum: Szerda, 2011-03-23, 9:22:48 AM | Üzenet # 1
*Arkangel*
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline

Egyéniségünkkel színesíthetjük a közösségeket, vagy netán romboló hatással lehetünk? Írd meg meglátásod, érzékelésed erről a Tmáról

happy


Add az iWiW-hezAdd a Facebook-hozAdd a Twitter-hez


Csatolmányok: 0309739.jpg (9.9 Kb)


SoulSeer
 
adenaDátum: Csütörtök, 2011-09-22, 12:56:42 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia! Nem is értem miért nem írt még ide senki smile De ha már itt vagyok, írok egy kicsit eme dologról...
Vagy színesítjük, vagy romboljuk, de az is lehet, hogy olyan, mintha ott sem lennénk... /tehát nem is szinesítjük és nem is romboljuk:)/ Amit véleményem szerint akkor tesz az ember, amikor nem érzi magához közelállónak a társaság szinvonalát, esetleg nem tudja elengedni magát benne, különböző okokból... Elismerem, én nagy %-ban a láthatatlan kategóriát képezem. smile Szerintem nem a jó emberekkel ültem egy asztalhoz, de lehet, hogy a hely és az idő nem volt megfelelő... a körülmények, az életvitelünk... nem tudom smile bonyolult, mint minden... mindenesetre, szerintem amikor színesíteni tudunk egy közösséget, az csak azért megy, mert a minket körülvevő embrek képesek meglátni értékes tulajdonságainkat, mélyebben ismernek minket... fontosnak tartják, hogy mi lakozik a másikban... valami ilyesmi... smile De lehet hogy egy csomó érthetetlen zagyvaságot írtam most:)
 
SoulSeerDátum: Csütörtök, 2011-10-20, 5:44:57 PM | Üzenet # 3
*Arkangel*
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia Adena smile

Semmiképpen nem érthetetlen és zagyva amit leírtál. Te világodban (vagyis érzékelésedben) így jelennek meg a dolgok. Ez lehet változó, vagy marad így. Lényeg az, hogyan érzed magad épp aktuális társaságban és annak (akár jól, akár nem) mi az oka. Változó akkor lehet bármi, ha felismerjük az okokat. Ha úgy nézzük, viszonyaink és viszonyulásaink (vagyis ezek érzete) nagyban azon múlnak, hogyan is állunk magunkkal. Hiszen azt vetítjük kifelé... wink


SoulSeer
 
adenaDátum: Kedd, 2011-12-20, 8:35:44 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Ellenőrzöttek
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Egyet értek smile És szerintem egy közösséget csak annak számára színesíthetjük jelenlétünkkel, akinek hasonló az értékrendje a miénkhez. És nyilván akkor romboló hatással annak lesz jellemünk, akitől távol áll az ahogyan vélekedünk dolgokról. Vagy csak semlegesek leszünk. De még mindig nem tudom eldönteni, melyik a jobb/helyesebb: Önmagunkat adni bárki is jön velünk szembe, vagy nagyjából kiismerni a másikat, és aszerint mutatni magunkból dolgokat?

Az üzenetet módosította: adena - Kedd, 2011-12-20, 8:40:30 PM
 
SoulSeerDátum: Vasárnap, 2012-02-19, 1:01:40 AM | Üzenet # 5
*Arkangel*
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
up

SoulSeer
 
Fórum » Te mit adsz a közösségbe? » Közösségtudat » Egyéniség-, Közösség-, Illeszkedés-, Szükség? (Én-tudat és/vagy Mi-tudat? Oszd meg meglátásod...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


Copyright Ma a Jövőnkért Team © 2024 | Az oldal a uCoz rendszerben lett létrehozva